אנו עושים דברים יוצאי דופן

"בארגונים פיננסיים, מערכות IT הן קו הייצור - תפקידנו ב-hms לדאוג לכך שהמערכות הללו מתוכננות, נבנות ופועלות כהלכה"

דב הלפרן, יו"ר קבוצת hms

אודותינו

העולם שלנו

קבוצת hms (הלפרין יועצים) הינה קבוצת הייעוץ האסטרטגי לתחום ה-IT המובילה בישראל. hms מתמחה במתן פתרונות מותאמים לארגונים בענפים מגוונים כגון בנקאות, אשראי, שוק ההון, מגזר ממשלתי, תאגידים, ביטוח, בריאות, פינטק ותעשייה ביטחונית.

אנו ממנפים טכנולוגיות מתקדמות ויכולות מקצועיות באמצעות צוות מקצועי בינתחומי המונה +500 מומחים ושואפים לספק ללקוחותינו יתרונות עסקיים מתמשכים בתחומים שונים כגון אסטרטגיית מערכות מידע, ליבה בנקאית ומערכות פיננסיות, אוטומציה, ממשל תאגידי, ניהול סיכונים ורגולציה, נתונים ומידע ניהולי, ניהול טכנולוגיות מידע ועוד.

מאז הקמת החברה בשנת 1992, ביצענו בהצלחה פרויקטים רבים עבור ארגונים גדולים ובינוניים כאחד. רקורד זה לצד צבירת מומחיות בתחומי הליבה שלנו, זיכו אותנו באמון של גורמים מרכזיים במשק הישראלי. 

לחברה מאות לקוחות ויותר מ-20 שותפים אסטרטגיים. hms הינה הבחירה המובילה עבור ארגון המחפש פתרונות טכנולוגיים איכותיים. hms מחויבת לספק פתרונות אלו תוך התאמה לצרכים העסקיים הספציפיים של הלקוח. בין אם הוא זקוק לסיוע באינטגרציה טכנולוגית, אסטרטגיות IT או שיפורים תפעוליים, יש לנו את המומחיות לעזור להצליח.

32

שנות ניסיון

+500

עובדים

+200

לקוחות

+20

פרטנרים

צוות הניהול

הצוות שמניע מצוינות

דב הלפרן
מייסד, בעלים ויושב ראש קבוצת hms
דב הקים את קבוצת hms (הלפרין יועצים) במרץ 1992 וכיהן כמנכ”ל החברה עד להעברת התפקיד לבנו מיכאל בשנת 2017. תחת ניהולו, hms הפכה לגוף המוביל בישראל בתחום מערכות המידע למגזר הפיננסי. כיום מכהן דב כיו"ר פעיל של קבוצת hms.
דב הלפרן, הינו רואה חשבון ומהנדס תעשייה וניהול, בעל ניסיון ומוניטין רב בתחום המחשוב עם מומחיות מוכחת בכל הקשור לשילוב תהליכי עבודה עסקיים ומערכות מידע, עם דגש על מערכות פיננסיות ובנקאיות וכל הקשור לשוק ההון. לדב היכרות עמוקה עם הרגולציה הפיננסית הישראלית ולאורך השנים הוביל פרויקטים רבים במגזר הציבורי אשר השפיעו בתחומי המאקרו של השוק הישראלי.
בשנת 1983 דב הלפרן יזם והקים יחד עם פירמת רו"ח קסלמן וקסלמן (כיום PWC) את חברת שירותי הניהול "קסלמן שירותי ניהול בע”מ" (כיום PWC Consulting) והיה השותף המנהל עד להקמת hms בשנת 1992. לפני כן, כיהן במספר תפקידים בכירים בתחום ה-IT במערכת הבנקאית בישראל.
כחלק מתפיסת עולמו והחזון המנתב את חייו, דב הלפרן פועל רבות למען הקהילה ובשנת 2002 הקים יחד עם רעייתו את עמותת "גשר אל הנוער" הפועלת במטרה לקדם נוער בסיכון ולהובילם להצלחה והגשמה, זאת על ידי מתן הכשרה, חינוך וחניכה עד לגיוסם לצה"ל, או שירות לאומי והשתלבות משמעותית בחברה הישראלית.
דב הלפרן
מייסד, בעלים ויושב ראש קבוצת hms
מיכאל הלפרין
מנכ"ל קבוצת hms
מיכאל מכהן כמנכ"ל קבוצת hms משנת 2017. טרם מינויו עסק בתחום ניהול הסיכונים, הליבה הבנקאית והפיתוח העסקי בקבוצה כולל רכישתה ומיזוגה של חברת Proceed, הובלת פעילות hms בפרויקט ליבה בנקאי פורץ דרך ופיתוח תחומי פעילות נוספים. כיום אחראי על הגדרת האסטרטגיה ויעדי הקבוצה והוצאתה לפועל יחד עם הצוות ההנהלה המקצועי המוביל של hms.
מיכאל מאמין כי "את אשר יש ביכולתך לעשות או סבור אתה שתוכל לעשות, התחל בו. כי יש קסם בתעוזה, יש בה כוח וגאונות" (גתה) וזה גם המוטו המנתב את חייו לאורך השנים, גם כבוגר קורס חובלים, כמפקד ספינת דבור, מפקד תכנית הכשרת מפקדים בבית הספר לפיקוד ימי מתקדם וגם בחייו המקצועיים כיום.
למיכאל תואר ראשון במשפטים LL.B ומנהל עסקים B.A התמחות במימון מאוניברסיטת רייכמן, הוא אוחז ב – EMBA, מתוכנית המנהלים של קלוג-רקנאטי מאוניברסיטת תל אביב ואוניברסיטת נורת'ווסטרן בשיקגו, הסמכת מנתח מערכות וחבר לשכת טכנולוגיות המידע בישראל וכן חבר לשכת עורכי הדין בישראל.
בזמנו הפנוי, מיכאל חובב קריאת ספרי מדע בדיוני ועסקים, טיולים בחיק הטבע ושייט.
מיכאל הלפרין
מנכ"ל קבוצת hms
דייויד ברנשטיין
משנה למנכ"ל, מנהל תחום מערכות ליבה בנקאיות, פיננסיות וני”ע
כמשנה למנכ״ל, דייויד מלווה את מנכ״ל החברה וההנהלה בקידום החזון והיעדים של החברה, תוך שימת דגש על מקצועיות ודוגמה אישית.
לדייויד אחריות כוללת על מגוון רחב של פרויקטים מולטי דיסציפלינריים בתחום מערכות ליבה בנקאיות, פיננסיות וני”ע, לרבות: אפיון, יישום ותחזוקה של מערכות הלכה למעשה. כמו כן, הוא אמון על פעילויות שיווק ופיתוח עסקי ב-hms וכן על יצירה של שיתופי פעולה אסטרטגיים עם ספקי פתרונות בתחומי בנקאות הליבה. דייויד מאמין בניהול שקוף ושיתופי ופועל ללא לאות ליישם את החזון המקצועי שלו.
דייויד הצטרף לחברה בשנת 1997 והינו רו"ח מוסמך בעל תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה, MBA בשיווק וניהול בינ"ל ואוחז בהסמכה של מנתח מערכות ממוחשבות.
בשעות הפנאי הינו פקד מתנדב במשטרת ישראל ורוכב אופני שטח.
דייויד ברנשטיין
משנה למנכ"ל, מנהל תחום מערכות ליבה בנקאיות, פיננסיות וני”ע
גילה קובה
חברת הנהלה, מנהלת תחום ניהול ביצועים ארגוניים (EPM)
גילה מנהלת את תחום Enterprise Performance Management בחברה.
גילה הצטרפה ל-hms בשנת 1995 ולה ניסיון עשיר בייעוץ וניהול פרויקטים בתחום מערכות מידע ניהולי מתקדם (EPM) לרבות אלה הקשורים למערכות תקציב ובקרה , מדידת, ביצועים ועוד.
גילה קובה
חברת הנהלה, מנהלת תחום ניהול ביצועים ארגוניים (EPM)
רשף רדין
חבר הנהלה, מנהל תחום RPA
רשף מוביל את תחום ה- RPA ב-hms, התחום מהמובילים בישראל. כמנהל מחלקת אוטומציה של תהליכים רובוטיים, הוא פועל ללא לאות וביצירתיות מחשבתית וניהולית, תוך הנעת צוות של מקצוענים מוכשרים ומחויבים ליצירה והטמעה של פתרונות פרימיום למגוון ארגונים. החזון המקצועי של רשף הוא השאת ערך, מצוינות, מיקוד ושירותיות באיכות גבוהה ללא פשרות.
רשף הצטרף ל-hms בשנת 1998 והינו רו"ח מוסמך (CPA), בעל תואר ראשון בחשבונאות ותואר שני במנהל עסקים (MBA).
חובב ריצה וספורט באופן כללי ומאמין שהכול עובד טוב יותר כאשר מעורב אדרנלין.
רשף רדין
חבר הנהלה, מנהל תחום RPA
מירב אברמוביץ'
מנהלת תחומי חדשנות פיננסית וחא"ט
מירב מנהלת משותפת של תחום חדשנות פיננסית ותחום ביטוח וחסכון ארוך טווח בחברה. מירב אחראית על פיתוח אסטרטגי לקידום חדשנות, ניהול פרויקטים חדשניים, קידום והטמעה של מוצרים ותהליכי חדשנות אצל מגוון הלקוחות. אחריות זו דורשת ראייה כוללת של ההיבטים הטכנולוגים והעסקיים גם יחד. כמו כן, למירב ניסיון רב שנים בתחום החא"ט, הכולל ליווי הרשות בפרויקט המסלקה הפנסיונית, כתיבת רגולציה, טיוב נתונים וסיוע באכיפה מול שחקני שוק החא"ט.
מירב הצטרפה לחברה בשנת 2000 ולה תואר ראשון במתמטיקה וסטטיסטיקה מאוניברסיטת חיפה ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות במערכות מידע מאוניברסיטת בר אילן. את זמנה הפנוי מירב מפנה לשחייה בבריכה.
"איכות לעולם אינה יוצאת מהאופנה" (לוי שטראוס).
מירב אברמוביץ'
מנהלת תחומי חדשנות פיננסית וחא"ט
חיים ריינהולד
חבר הנהלה, CIO ומנהל תחומי המשכיות עסקית, סייבר וטכנולוגיית מידע
חיים הינו מחלוצי תחום ההמשכיות העסקית בישראל ומוביל ב-hms תחום זה. זאת לצד ניהול תחום אבטחת מידע וביטחון סייבר בחברה. חיים הינו טכנולוג וארכיטקט מולטי דיסציפלינארי, עתיר ניסיון בניהול סיכונים במגוון תחומים, מומחה בתכנון אסטרטגי, פיתוח מתודולוגיות ומודלים מורכבים.
חיים הצטרף ל-hms בשנת 1993, ובעבר כיהן בין היתר כיועץ למגוון הנהלות וארגונים פיננסיים, מוסדות ממשלתיים, גופי רפואה, תעשיה וכיוב' (בחלקם במעמד של נושא משרה) וללא ספק מהווה שותף משמעותי לתכנון אסטרטגי והקמת פתרונות בעולמות הטכנולוגיה, הרציפות התפקודית בגופי הממשל, ובמרבית החברות הגדולות והארגונים בישראל.
חיים ריינהולד
חבר הנהלה, CIO ומנהל תחומי המשכיות עסקית, סייבר וטכנולוגיית מידע
יעל סיני ריטר
חברת הנהלה, מנהלת תחום GRC
ליעל אחריות על תחום ממשל תאגידי, ניהול סיכונים וציות (GRC). היא מנתחת תהליכים, מובילה פרויקטים מורכבים עם התמחות מעשית בניהול פרויקטי IT והתמודדות עם סיכוני IT. יעל מיישמת את האני מאמינה שלה: "תבינו את התהליך, תנהלו את הסיכון" ומוסיפה בקריצה: "No good deed goes unpunished".
יעל הצטרפה לארגון בשנת 2006 ולה תואר ראשון במסלול הדו מחלקתי כלכלה וניהול באוניברסיטת בן גוריון בנגב, MBA עם התמחויות במימון, חשבונאות ודיני עסקים מהמרכז מרכז האקדמי פרס. כמו כן, בעלת תעודה מקצועית מקורס CISO ביחידה ללימודי חוץ של הטכניון, בעלת הסמכה CISM של ISACA ובוגרת קורס תכנות מחשבים בבית הספר למקצועות המחשב בממר"מ – צה"ל.
יעל סיני ריטר
חברת הנהלה, מנהלת תחום GRC
אלון שריד
חבר הנהלה, מנהל תחום ניהול נתונים וסיכונים פיננסיים
אלון מנהל את תחום ניהול נתונים וסיכונים פיננסיים ב-hms. במסגרת אחריותו הובלת תהליכי ייעוץ ופרויקטים המשלבים נתונים ותהליכים פיננסיים תפעוליים. תחת אחריותו נמצאים גם תחומי מדיניות עסקית, גיבוש והטמעה של נהלים ותהליכי עבודה, ביצוע סקרי פערים, ניהול סיכונים ועוד.
אלון הצטרף ל-hms בשנת 2003 והינו בוגר תואר BA בכלכלה ו – Msc במימון.
אלון שריד
חבר הנהלה, מנהל תחום ניהול נתונים וסיכונים פיננסיים
רטי חמאווי
חברת הנהלה, מנהלת תחומי חדשנות פיננסית וחא"ט
רטי מנהלת משותפת בתחומי חדשנות פיננסית וביטוח וחסכון ארוך טווח בחברה. היא מובילה את פעילות הייעוץ בתחומים אלו תוך מתן דגש על פיתוח והטמעת פתרונות המותאמים באופן מיטבי ללקוח ומבוססים על צרכיו ומטרותיו.
לרטי ניסיון עשיר כמובילת תהליכי חדשנות ושינוי ארגוני במגזר הציבורי והפרטי, בייעוץ אסטרטגי להנהלה בכירה ובליווי שדרוג והטמעה של מערכות טכנולוגיות פיננסיות. רטי פועלת מתוך אמונה ש-“What we know matters but who we are matters more” (ברנה בראון).
רטי הצטרפה לארגון בשנת 1999 ולה תואר ראשון בכלכלה וניהול מהמכללה האקדמית ת"א-יפו, ותואר שני בכלכלה פיננסית מאוניברסיטת ת"א.
בזמנה הפנוי היא מתרגלת יוגה ומתמחה באימון אישי למנהלים.ות בארגונים.
רטי חמאווי
חברת הנהלה, מנהלת תחומי חדשנות פיננסית וחא"ט
אייל דגן
חבר הנהלה, מנהל תחום ERP פיננסי ו-GL
אייל מנהל את היישום וההטמעה של מערכות חשבות ומערכות ניהול סיכונים במגוון רחב של ארגונים. הוא עוסק בניהול פרויקטים מורכבים מקצה לקצה לרבות מודולי אשראי, ניתוח מידע עסקי (BI) עבור מערכות בנקאיות הכוללות פנקסי חשבונות, איחוד בין -מערכות IT בנקאיות ומערכות פיננסיות ERP) SAP ואורקל) ועוד. החזון המקצועי של אייל הוא הענקת שירות מיטבי ללא פשרות והתאמה מדויקת של פתרונות לצרכי הלקוח.
אייל הצטרף ל-hms בשנת 1995 והינו רו"ח מוסמך בעל תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה מאוניברסיטת ת"א ובעל תעודה של מנתח מערכות ותוכניתן ממכללת רופין.
בשעות הפנאי נהנה אייל לעסוק במגוון פעילויות ספורט.
אייל דגן
חבר הנהלה, מנהל תחום ERP פיננסי ו-GL
הילה שטרית כהן
חברת הנהלה, מנהלת מחלקת משאבי אנוש וגיוס
הילה אחראית על ההון האנושי בחברה, היא עוסקת בגיוס וברווחת העובד מתוך אמונה שמקום עבודה צריך להרגיש כמו בית. תחת ניהולה של הילה נמצאים כל הפרמטרים המשפיעים על איכות סביבת העבודה לרבות רווחת העובדים, זכויותיהם, חיזוק והטמעה של תקשורת פנים ארגונית מקרבת, איכותית ומטיבה, תהליכי גיוס והערכת עובדים, פיתוח מנהלים והדרכות ועוד.
הילה הצטרפה לחברה בשנת 2015 והינה בעלת תואר ראשון בניהול המשאב האנושי ותואר שני MBA.
חובבת ספורט ובעיקר את הצבע הצהוב (מכבי יש רק בת"א!).
הילה שטרית כהן
חברת הנהלה, מנהלת מחלקת משאבי אנוש וגיוס
שלומי תמם
חבר הנהלה, מנהל כספים ראשי בקבוצת hms
האחרית של שלומי כמנהל כספים היא להביט על כל התמונה: בראייה על העבר, התבוננות על ההווה ומבט צופה פני עתיד. לתפיסתו, מטרת העל כמנהל כספים היא לסייע בהשאת ערך הארגון, תוך ראיית הפן הפיננסי הכולל לרבות בהסכמים שנחתמו מול קבלני המשנה, עובדי החברה, הגופים הפיננסים וכד'.
שלומי הצטרף לארגון בשנת 2006 ומאז מכהן בתפקיד מנהל כספים ראשי של hms.
בהשכלתו הינו רו"ח מוסמך (CPA) ובעל תואר במנהל עסקים עם התמחות במימון ומשאבי אנוש.
בזמנו החופשי הוא חובב מושבע של ספורט (לצפות וגם לעשות), כדורעף חופים, ריצה ועוד.
שלומי תמם
חבר הנהלה, מנהל כספים ראשי בקבוצת hms
ג'ני שץ
מנהלת תחום מיקור חוץ והשמה טכנולוגית
ג'ני מנהלת את תחום מיקור חוץ והשמה טכנולוגית בחברה עם דגש משמעותי על המגזר הממשלתי והציבורי. היא פועלת מתוך ערכים של מקצועיות, השקעה וחתירה למטרה, מתוך אמונה שהכל ניתן להגשמה.
ג'ני הצטרפה לארגון בשנת 2019 ואוחזת בתואר ראשון בפסיכולוגיה ובוגרת מספר קורסי הכשרה בתחום משאבי אנוש וגיוס עובדים. במהלך לימודי MBA במנהל עסקים באוניברסיטה הפתוחה, בזמנה החופשי נהנית ג'ני לשלב בין אוכל, כושר וטיולים.
ג'ני שץ
מנהלת תחום מיקור חוץ והשמה טכנולוגית
אייל מדר
מנהל תחום ביטחון ומנהל מוצר "נתיב"
אייל מנהל את תחום הביטחון בארגון ומנהל מוצר "נתיב". אחריות על ניהול "נתיב" כוללת בנייה והובלה של תהליכי פיתוח, שדרוג, שיווק והטמעה של המערכת בארגונים ביטחוניים מובילים בארץ ובעולם.
הניסיון התעסוקתי של אייל בעולם הביטחוני כולל למעלה מ-30 שנים בתפקידים ניהוליים בדרגי שטח ומטה בכירים במשרד הביטחון, בתעשייה הביטחונית, בשב"כ ביחידה לאבטחת אישים ומשלחות, באבטחת נציגויות משרד החוץ ובאבטחת תעופה (אל-על).
הוא מאמין גדול בתפיסה כי "הדרך הטובה ביותר לחזות את העתיד, היא פשוט ליצור אותו" תוך עמידה איתנה והתמקדות במטרה.
אייל הצטרף ל-hms בשנת 2023 והינו בעל תואר ראשון בהיסטוריה של המזה"ת. בזמנו הפנוי עוסק בג'ודו ומתנדב מבצעי ב"שומר החדש".
אייל מדר
מנהל תחום ביטחון ומנהל מוצר "נתיב"
חן טל
מנהלת מרכז ההתמחות במדיניות ורגולציה
חן מנהלת את מרכז התמחות במדיניות ורגולציה בחברה, במסגרת תחום GRC. היא מובילה צוות יועצים המתמחים בתהליכי מדיניות, רגולציה ופרויקטים אסטרטגיים במגזר הציבורי ופועלת במקצועיות ויצירתיות במטרה לספק ללקוחות את המענה האופטימלי לאתגרים שלהם.
חן הצטרפה ל-hms ב-2022 והינה רו"ח מוסמכת (CPA), בעלת תואר שני במדיניות ציבורית מטעם אוניברסיטת תל אביב.
בנוסף לפעילותה הענפה ב-hms, חן הינה מנטורית בקורס מיזמים חברתיים, בחוג למדיניות ציבורית של אוניברסיטת תל אביב.
חן טל
מנהלת מרכז ההתמחות במדיניות ורגולציה
אבירם נבו
מנהל מוצר CWay
אבירם מנהל הוליסטי של מערכת CWay ב-hms, אחראי על פיתוח המוצר וניהול השירות ללקוחות. לפני התפקיד הנוכחי, הוא עסק במגוון תפקידים ב-hms וצבר ניסיון רב לאורך השנים בניהול פרויקטים מורכבים וניתוח מערכות בתחומי הבנקאות, אשראי והסבות נתונים.
אבירם הצטרף לחברה בשנת 2004 ולו תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת באר שבע ,תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון מאוניברסיטת בר אילן.
בזמנו החופשי הוא נהנה משחיה.
אבירם נבו
מנהל מוצר CWay
דב הלפרן
מייסד, בעלים ויושב ראש קבוצת hms
דב הקים את קבוצת hms (הלפרין יועצים) במרץ 1992 וכיהן כמנכ”ל החברה עד להעברת התפקיד לבנו מיכאל בשנת 2017. תחת ניהולו, hms הפכה לגוף המוביל בישראל בתחום מערכות המידע למגזר הפיננסי. כיום מכהן דב כיו"ר פעיל של קבוצת hms.
דב הלפרן, הינו רואה חשבון ומהנדס תעשייה וניהול, בעל ניסיון ומוניטין רב בתחום המחשוב עם מומחיות מוכחת בכל הקשור לשילוב תהליכי עבודה עסקיים ומערכות מידע, עם דגש על מערכות פיננסיות ובנקאיות וכל הקשור לשוק ההון. לדב היכרות עמוקה עם הרגולציה הפיננסית הישראלית ולאורך השנים הוביל פרויקטים רבים במגזר הציבורי אשר השפיעו בתחומי המאקרו של השוק הישראלי.
בשנת 1983 דב הלפרן יזם והקים יחד עם פירמת רו"ח קסלמן וקסלמן (כיום PWC) את חברת שירותי הניהול "קסלמן שירותי ניהול בע”מ" (כיום PWC Consulting) והיה השותף המנהל עד להקמת hms בשנת 1992. לפני כן, כיהן במספר תפקידים בכירים בתחום ה-IT במערכת הבנקאית בישראל.
כחלק מתפיסת עולמו והחזון המנתב את חייו, דב הלפרן פועל רבות למען הקהילה ובשנת 2002 הקים יחד עם רעייתו את עמותת "גשר אל הנוער" הפועלת במטרה לקדם נוער בסיכון ולהובילם להצלחה והגשמה, זאת על ידי מתן הכשרה, חינוך וחניכה עד לגיוסם לצה"ל, או שירות לאומי והשתלבות משמעותית בחברה הישראלית.
דב הלפרן
מייסד, בעלים ויושב ראש קבוצת hms
מיכאל הלפרין
מנכ"ל קבוצת hms
מיכאל מכהן כמנכ"ל קבוצת hms משנת 2017. טרם מינויו עסק בתחום ניהול הסיכונים, הליבה הבנקאית והפיתוח העסקי בקבוצה כולל רכישתה ומיזוגה של חברת Proceed, הובלת פעילות hms בפרויקט ליבה בנקאי פורץ דרך ופיתוח תחומי פעילות נוספים. כיום אחראי על הגדרת האסטרטגיה ויעדי הקבוצה והוצאתה לפועל יחד עם הצוות ההנהלה המקצועי המוביל של hms.
מיכאל מאמין כי "את אשר יש ביכולתך לעשות או סבור אתה שתוכל לעשות, התחל בו. כי יש קסם בתעוזה, יש בה כוח וגאונות" (גתה) וזה גם המוטו המנתב את חייו לאורך השנים, גם כבוגר קורס חובלים, כמפקד ספינת דבור, מפקד תכנית הכשרת מפקדים בבית הספר לפיקוד ימי מתקדם וגם בחייו המקצועיים כיום.
למיכאל תואר ראשון במשפטים LL.B ומנהל עסקים B.A התמחות במימון מאוניברסיטת רייכמן, הוא אוחז ב – EMBA, מתוכנית המנהלים של קלוג-רקנאטי מאוניברסיטת תל אביב ואוניברסיטת נורת'ווסטרן בשיקגו, הסמכת מנתח מערכות וחבר לשכת טכנולוגיות המידע בישראל וכן חבר לשכת עורכי הדין בישראל.
בזמנו הפנוי, מיכאל חובב קריאת ספרי מדע בדיוני ועסקים, טיולים בחיק הטבע ושייט.
מיכאל הלפרין
מנכ"ל קבוצת hms
דייויד ברנשטיין
משנה למנכ"ל, מנהל תחום מערכות ליבה בנקאיות, פיננסיות וני”ע
כמשנה למנכ״ל, דייויד מלווה את מנכ״ל החברה וההנהלה בקידום החזון והיעדים של החברה, תוך שימת דגש על מקצועיות ודוגמה אישית.
לדייויד אחריות כוללת על מגוון רחב של פרויקטים מולטי דיסציפלינריים בתחום מערכות ליבה בנקאיות, פיננסיות וני”ע, לרבות: אפיון, יישום ותחזוקה של מערכות הלכה למעשה. כמו כן, הוא אמון על פעילויות שיווק ופיתוח עסקי ב-hms וכן על יצירה של שיתופי פעולה אסטרטגיים עם ספקי פתרונות בתחומי בנקאות הליבה. דייויד מאמין בניהול שקוף ושיתופי ופועל ללא לאות ליישם את החזון המקצועי שלו.
דייויד הצטרף לחברה בשנת 1997 והינו רו"ח מוסמך בעל תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה, MBA בשיווק וניהול בינ"ל ואוחז בהסמכה של מנתח מערכות ממוחשבות.
בשעות הפנאי הינו פקד מתנדב במשטרת ישראל ורוכב אופני שטח.
דייויד ברנשטיין
משנה למנכ"ל, מנהל תחום מערכות ליבה בנקאיות, פיננסיות וני”ע
גילה קובה
חברת הנהלה, מנהלת תחום ניהול ביצועים ארגוניים (EPM)
גילה מנהלת את תחום Enterprise Performance Management בחברה.
גילה הצטרפה ל-hms בשנת 1995 ולה ניסיון עשיר בייעוץ וניהול פרויקטים בתחום מערכות מידע ניהולי מתקדם (EPM) לרבות אלה הקשורים למערכות תקציב ובקרה , מדידת, ביצועים ועוד.
גילה קובה
חברת הנהלה, מנהלת תחום ניהול ביצועים ארגוניים (EPM)
רשף רדין
חבר הנהלה, מנהל תחום RPA
רשף מוביל את תחום ה- RPA ב-hms, התחום מהמובילים בישראל. כמנהל מחלקת אוטומציה של תהליכים רובוטיים, הוא פועל ללא לאות וביצירתיות מחשבתית וניהולית, תוך הנעת צוות של מקצוענים מוכשרים ומחויבים ליצירה והטמעה של פתרונות פרימיום למגוון ארגונים. החזון המקצועי של רשף הוא השאת ערך, מצוינות, מיקוד ושירותיות באיכות גבוהה ללא פשרות.
רשף הצטרף ל-hms בשנת 1998 והינו רו"ח מוסמך (CPA), בעל תואר ראשון בחשבונאות ותואר שני במנהל עסקים (MBA).
חובב ריצה וספורט באופן כללי ומאמין שהכול עובד טוב יותר כאשר מעורב אדרנלין.
רשף רדין
חבר הנהלה, מנהל תחום RPA
מירב אברמוביץ'
מנהלת תחומי חדשנות פיננסית וחא"ט
מירב מנהלת משותפת של תחום חדשנות פיננסית ותחום ביטוח וחסכון ארוך טווח בחברה. מירב אחראית על פיתוח אסטרטגי לקידום חדשנות, ניהול פרויקטים חדשניים, קידום והטמעה של מוצרים ותהליכי חדשנות אצל מגוון הלקוחות. אחריות זו דורשת ראייה כוללת של ההיבטים הטכנולוגים והעסקיים גם יחד. כמו כן, למירב ניסיון רב שנים בתחום החא"ט, הכולל ליווי הרשות בפרויקט המסלקה הפנסיונית, כתיבת רגולציה, טיוב נתונים וסיוע באכיפה מול שחקני שוק החא"ט.
מירב הצטרפה לחברה בשנת 2000 ולה תואר ראשון במתמטיקה וסטטיסטיקה מאוניברסיטת חיפה ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות במערכות מידע מאוניברסיטת בר אילן. את זמנה הפנוי מירב מפנה לשחייה בבריכה.
"איכות לעולם אינה יוצאת מהאופנה" (לוי שטראוס).
מירב אברמוביץ'
מנהלת תחומי חדשנות פיננסית וחא"ט
חיים ריינהולד
חבר הנהלה, CIO ומנהל תחומי המשכיות עסקית, סייבר וטכנולוגיית מידע
חיים הינו מחלוצי תחום ההמשכיות העסקית בישראל ומוביל ב-hms תחום זה. זאת לצד ניהול תחום אבטחת מידע וביטחון סייבר בחברה. חיים הינו טכנולוג וארכיטקט מולטי דיסציפלינארי, עתיר ניסיון בניהול סיכונים במגוון תחומים, מומחה בתכנון אסטרטגי, פיתוח מתודולוגיות ומודלים מורכבים.
חיים הצטרף ל-hms בשנת 1993, ובעבר כיהן בין היתר כיועץ למגוון הנהלות וארגונים פיננסיים, מוסדות ממשלתיים, גופי רפואה, תעשיה וכיוב' (בחלקם במעמד של נושא משרה) וללא ספק מהווה שותף משמעותי לתכנון אסטרטגי והקמת פתרונות בעולמות הטכנולוגיה, הרציפות התפקודית בגופי הממשל, ובמרבית החברות הגדולות והארגונים בישראל.
חיים ריינהולד
חבר הנהלה, CIO ומנהל תחומי המשכיות עסקית, סייבר וטכנולוגיית מידע
יעל סיני ריטר
חברת הנהלה, מנהלת תחום GRC
ליעל אחריות על תחום ממשל תאגידי, ניהול סיכונים וציות (GRC). היא מנתחת תהליכים, מובילה פרויקטים מורכבים עם התמחות מעשית בניהול פרויקטי IT והתמודדות עם סיכוני IT. יעל מיישמת את האני מאמינה שלה: "תבינו את התהליך, תנהלו את הסיכון" ומוסיפה בקריצה: "No good deed goes unpunished".
יעל הצטרפה לארגון בשנת 2006 ולה תואר ראשון במסלול הדו מחלקתי כלכלה וניהול באוניברסיטת בן גוריון בנגב, MBA עם התמחויות במימון, חשבונאות ודיני עסקים מהמרכז מרכז האקדמי פרס. כמו כן, בעלת תעודה מקצועית מקורס CISO ביחידה ללימודי חוץ של הטכניון, בעלת הסמכה CISM של ISACA ובוגרת קורס תכנות מחשבים בבית הספר למקצועות המחשב בממר"מ – צה"ל.
יעל סיני ריטר
חברת הנהלה, מנהלת תחום GRC
אלון שריד
חבר הנהלה, מנהל תחום ניהול נתונים וסיכונים פיננסיים
אלון מנהל את תחום ניהול נתונים וסיכונים פיננסיים ב-hms. במסגרת אחריותו הובלת תהליכי ייעוץ ופרויקטים המשלבים נתונים ותהליכים פיננסיים תפעוליים. תחת אחריותו נמצאים גם תחומי מדיניות עסקית, גיבוש והטמעה של נהלים ותהליכי עבודה, ביצוע סקרי פערים, ניהול סיכונים ועוד.
אלון הצטרף ל-hms בשנת 2003 והינו בוגר תואר BA בכלכלה ו – Msc במימון.
אלון שריד
חבר הנהלה, מנהל תחום ניהול נתונים וסיכונים פיננסיים
רטי חמאווי
חברת הנהלה, מנהלת תחומי חדשנות פיננסית וחא"ט
רטי מנהלת משותפת בתחומי חדשנות פיננסית וביטוח וחסכון ארוך טווח בחברה. היא מובילה את פעילות הייעוץ בתחומים אלו תוך מתן דגש על פיתוח והטמעת פתרונות המותאמים באופן מיטבי ללקוח ומבוססים על צרכיו ומטרותיו.
לרטי ניסיון עשיר כמובילת תהליכי חדשנות ושינוי ארגוני במגזר הציבורי והפרטי, בייעוץ אסטרטגי להנהלה בכירה ובליווי שדרוג והטמעה של מערכות טכנולוגיות פיננסיות. רטי פועלת מתוך אמונה ש-“What we know matters but who we are matters more” (ברנה בראון).
רטי הצטרפה לארגון בשנת 1999 ולה תואר ראשון בכלכלה וניהול מהמכללה האקדמית ת"א-יפו, ותואר שני בכלכלה פיננסית מאוניברסיטת ת"א.
בזמנה הפנוי היא מתרגלת יוגה ומתמחה באימון אישי למנהלים.ות בארגונים.
רטי חמאווי
חברת הנהלה, מנהלת תחומי חדשנות פיננסית וחא"ט
אייל דגן
חבר הנהלה, מנהל תחום ERP פיננסי ו-GL
אייל מנהל את היישום וההטמעה של מערכות חשבות ומערכות ניהול סיכונים במגוון רחב של ארגונים. הוא עוסק בניהול פרויקטים מורכבים מקצה לקצה לרבות מודולי אשראי, ניתוח מידע עסקי (BI) עבור מערכות בנקאיות הכוללות פנקסי חשבונות, איחוד בין -מערכות IT בנקאיות ומערכות פיננסיות ERP) SAP ואורקל) ועוד. החזון המקצועי של אייל הוא הענקת שירות מיטבי ללא פשרות והתאמה מדויקת של פתרונות לצרכי הלקוח.
אייל הצטרף ל-hms בשנת 1995 והינו רו"ח מוסמך בעל תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה מאוניברסיטת ת"א ובעל תעודה של מנתח מערכות ותוכניתן ממכללת רופין.
בשעות הפנאי נהנה אייל לעסוק במגוון פעילויות ספורט.
אייל דגן
חבר הנהלה, מנהל תחום ERP פיננסי ו-GL
הילה שטרית כהן
חברת הנהלה, מנהלת מחלקת משאבי אנוש וגיוס
הילה אחראית על ההון האנושי בחברה, היא עוסקת בגיוס וברווחת העובד מתוך אמונה שמקום עבודה צריך להרגיש כמו בית. תחת ניהולה של הילה נמצאים כל הפרמטרים המשפיעים על איכות סביבת העבודה לרבות רווחת העובדים, זכויותיהם, חיזוק והטמעה של תקשורת פנים ארגונית מקרבת, איכותית ומטיבה, תהליכי גיוס והערכת עובדים, פיתוח מנהלים והדרכות ועוד.
הילה הצטרפה לחברה בשנת 2015 והינה בעלת תואר ראשון בניהול המשאב האנושי ותואר שני MBA.
חובבת ספורט ובעיקר את הצבע הצהוב (מכבי יש רק בת"א!).
הילה שטרית כהן
חברת הנהלה, מנהלת מחלקת משאבי אנוש וגיוס
שלומי תמם
חבר הנהלה, מנהל כספים ראשי בקבוצת hms
האחרית של שלומי כמנהל כספים היא להביט על כל התמונה: בראייה על העבר, התבוננות על ההווה ומבט צופה פני עתיד. לתפיסתו, מטרת העל כמנהל כספים היא לסייע בהשאת ערך הארגון, תוך ראיית הפן הפיננסי הכולל לרבות בהסכמים שנחתמו מול קבלני המשנה, עובדי החברה, הגופים הפיננסים וכד'.
שלומי הצטרף לארגון בשנת 2006 ומאז מכהן בתפקיד מנהל כספים ראשי של hms.
בהשכלתו הינו רו"ח מוסמך (CPA) ובעל תואר במנהל עסקים עם התמחות במימון ומשאבי אנוש.
בזמנו החופשי הוא חובב מושבע של ספורט (לצפות וגם לעשות), כדורעף חופים, ריצה ועוד.
שלומי תמם
חבר הנהלה, מנהל כספים ראשי בקבוצת hms
ג'ני שץ
מנהלת תחום מיקור חוץ והשמה טכנולוגית
ג'ני מנהלת את תחום מיקור חוץ והשמה טכנולוגית בחברה עם דגש משמעותי על המגזר הממשלתי והציבורי. היא פועלת מתוך ערכים של מקצועיות, השקעה וחתירה למטרה, מתוך אמונה שהכל ניתן להגשמה.
ג'ני הצטרפה לארגון בשנת 2019 ואוחזת בתואר ראשון בפסיכולוגיה ובוגרת מספר קורסי הכשרה בתחום משאבי אנוש וגיוס עובדים. במהלך לימודי MBA במנהל עסקים באוניברסיטה הפתוחה, בזמנה החופשי נהנית ג'ני לשלב בין אוכל, כושר וטיולים.
ג'ני שץ
מנהלת תחום מיקור חוץ והשמה טכנולוגית
אייל מדר
מנהל תחום ביטחון ומנהל מוצר "נתיב"
אייל מנהל את תחום הביטחון בארגון ומנהל מוצר "נתיב". אחריות על ניהול "נתיב" כוללת בנייה והובלה של תהליכי פיתוח, שדרוג, שיווק והטמעה של המערכת בארגונים ביטחוניים מובילים בארץ ובעולם.
הניסיון התעסוקתי של אייל בעולם הביטחוני כולל למעלה מ-30 שנים בתפקידים ניהוליים בדרגי שטח ומטה בכירים במשרד הביטחון, בתעשייה הביטחונית, בשב"כ ביחידה לאבטחת אישים ומשלחות, באבטחת נציגויות משרד החוץ ובאבטחת תעופה (אל-על).
הוא מאמין גדול בתפיסה כי "הדרך הטובה ביותר לחזות את העתיד, היא פשוט ליצור אותו" תוך עמידה איתנה והתמקדות במטרה.
אייל הצטרף ל-hms בשנת 2023 והינו בעל תואר ראשון בהיסטוריה של המזה"ת. בזמנו הפנוי עוסק בג'ודו ומתנדב מבצעי ב"שומר החדש".
אייל מדר
מנהל תחום ביטחון ומנהל מוצר "נתיב"
חן טל
מנהלת מרכז ההתמחות במדיניות ורגולציה
חן מנהלת את מרכז התמחות במדיניות ורגולציה בחברה, במסגרת תחום GRC. היא מובילה צוות יועצים המתמחים בתהליכי מדיניות, רגולציה ופרויקטים אסטרטגיים במגזר הציבורי ופועלת במקצועיות ויצירתיות במטרה לספק ללקוחות את המענה האופטימלי לאתגרים שלהם.
חן הצטרפה ל-hms ב-2022 והינה רו"ח מוסמכת (CPA), בעלת תואר שני במדיניות ציבורית מטעם אוניברסיטת תל אביב.
בנוסף לפעילותה הענפה ב-hms, חן הינה מנטורית בקורס מיזמים חברתיים, בחוג למדיניות ציבורית של אוניברסיטת תל אביב.
חן טל
מנהלת מרכז ההתמחות במדיניות ורגולציה
אבירם נבו
מנהל מוצר CWay
אבירם מנהל הוליסטי של מערכת CWay ב-hms, אחראי על פיתוח המוצר וניהול השירות ללקוחות. לפני התפקיד הנוכחי, הוא עסק במגוון תפקידים ב-hms וצבר ניסיון רב לאורך השנים בניהול פרויקטים מורכבים וניתוח מערכות בתחומי הבנקאות, אשראי והסבות נתונים.
אבירם הצטרף לחברה בשנת 2004 ולו תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת באר שבע ,תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון מאוניברסיטת בר אילן.
בזמנו החופשי הוא נהנה משחיה.
אבירם נבו
מנהל מוצר CWay

הנהלת חברות בנות בקבוצה

גילי רגב
מנכ"ל, פרוסיד מקבוצת hms
גילי מנהל את Proceed משנת 2007 ושותף בקבוצת hms משנת 2012.
במסגרת תפקידו אחראי להובלת צוות ההנהלה, הובלת תהליכים אסטרטגיים, בייעוץ אסטרטגי ללקוחות ובהיגוי פרויקטים מרכזיים. לגילי ניסיון רב בתחומי Governance ו PMO והוא מרצה בתחומים אלה בפורומים ישראלים ובינלאומיים. בנוסף, גילי מכהן בתור יו"ר ומקים פורום PPM & PMO הישראלי ומייסד קורס ה PMO הישראלי בשיתוף עם ג'ון ברייס.
בעל תואר שני במנהל עסקים בהצטיינות מהמכללה למנהל ותואר ראשון בתעשייה וניהול בהצטיינות מאוניברסיטת בן גוריון בנגב.
גילי רגב
מנכ"ל, פרוסיד מקבוצת hms
רונן קניג
מנכ"ל, פרוסיד טק מקבוצת hms
רונן מכהן בתפקיד מנכ"ל פרוסיד טק מקבוצת hms מיום הקמת החברה ב-2022. במסגרת תפקידו רונן מוביל את פעילויות התפעול, מכירות ואסטרטגיה של החברה, תוך השאיפה למצב את פרוסיד טק כמובילה בתחום ה-Low Code בישראל.
לרונן תואר ראשון במדעי המחשב מאוניברסיטת תל אביב, ו-MBA מאוניברסיטת קיימברידג' בבריטניה.
בזמנו הפנוי רונן מתנדב בתור חובש במד"א, או נהנה מפעילויות בים.
רונן קניג
מנכ"ל, פרוסיד טק מקבוצת hms
גלברט (ז'יז'י) אשכנזי
מנכ"לית משותפת, פאנג טכנולוגיות מקבוצת hms
ז'יז'י מנהלת בשיתוף את פאנג טכנולוגיות מקבוצת hms, חברת בוטיק לייעוץ IT אסטרטגי. החברה הוקמה ב-2022 על ידי שלושה שותפים: ז'יז'י אשכנזי, נתן פרידחי ומיכאל הלפרין.
ז'יז'י הינה מומחית ביישום אסטרטגיות מחשוב בראייה עסקית-טכנולוגית. עם עשרות שנות ניסיון בעבודה עם החברות המובילות במשק הישראלי, היא פיתחה והובילה תהליכי תכנון, מימוש והטמעה של פרויקטי ענק בארגונים הגדולים והמובילים בישראל.
גלברט (ז'יז'י) אשכנזי
מנכ"לית משותפת, פאנג טכנולוגיות מקבוצת hms
נתן פרידחי
מנכ"ל משותף, פאנג טכנולוגיות מקבוצת hms
נתן מנהל בשיתוף את פאנג טכנולוגיות מקבוצת hms, חברת בוטיק לייעוץ IT אסטרטגי. החברה הוקמה ב-2022 על ידי שלושה שותפים: ז'יז'י אשכנזי, נתן פרידחי ומיכאל הלפרין.
נתן בעל ניסיון עשיר בניהול יחידה עסקית-טכנולוגית בהיקף תקציבי ענק. הוא בעל ניסיון רב בהגדרת דרישות ובניהול פרויקטים גדולים ומורכבים, בארץ ובעולם, במגוון מגזרים ובמנטורינג של מנהלים.
נתן פרידחי
מנכ"ל משותף, פאנג טכנולוגיות מקבוצת hms
גילי רגב
מנכ"ל, פרוסיד מקבוצת hms
גילי מנהל את Proceed משנת 2007 ושותף בקבוצת hms משנת 2012.
במסגרת תפקידו אחראי להובלת צוות ההנהלה, הובלת תהליכים אסטרטגיים, בייעוץ אסטרטגי ללקוחות ובהיגוי פרויקטים מרכזיים. לגילי ניסיון רב בתחומי Governance ו PMO והוא מרצה בתחומים אלה בפורומים ישראלים ובינלאומיים. בנוסף, גילי מכהן בתור יו"ר ומקים פורום PPM & PMO הישראלי ומייסד קורס ה PMO הישראלי בשיתוף עם ג'ון ברייס.
בעל תואר שני במנהל עסקים בהצטיינות מהמכללה למנהל ותואר ראשון בתעשייה וניהול בהצטיינות מאוניברסיטת בן גוריון בנגב.
גילי רגב
מנכ"ל, פרוסיד מקבוצת hms
רונן קניג
מנכ"ל, פרוסיד טק מקבוצת hms
רונן מכהן בתפקיד מנכ"ל פרוסיד טק מקבוצת hms מיום הקמת החברה ב-2022. במסגרת תפקידו רונן מוביל את פעילויות התפעול, מכירות ואסטרטגיה של החברה, תוך השאיפה למצב את פרוסיד טק כמובילה בתחום ה-Low Code בישראל.
לרונן תואר ראשון במדעי המחשב מאוניברסיטת תל אביב, ו-MBA מאוניברסיטת קיימברידג' בבריטניה.
בזמנו הפנוי רונן מתנדב בתור חובש במד"א, או נהנה מפעילויות בים.
רונן קניג
מנכ"ל, פרוסיד טק מקבוצת hms
גלברט (ז'יז'י) אשכנזי
מנכ"לית משותפת, פאנג טכנולוגיות מקבוצת hms
ז'יז'י מנהלת בשיתוף את פאנג טכנולוגיות מקבוצת hms, חברת בוטיק לייעוץ IT אסטרטגי. החברה הוקמה ב-2022 על ידי שלושה שותפים: ז'יז'י אשכנזי, נתן פרידחי ומיכאל הלפרין.
ז'יז'י הינה מומחית ביישום אסטרטגיות מחשוב בראייה עסקית-טכנולוגית. עם עשרות שנות ניסיון בעבודה עם החברות המובילות במשק הישראלי, היא פיתחה והובילה תהליכי תכנון, מימוש והטמעה של פרויקטי ענק בארגונים הגדולים והמובילים בישראל.
גלברט (ז'יז'י) אשכנזי
מנכ"לית משותפת, פאנג טכנולוגיות מקבוצת hms
נתן פרידחי
מנכ"ל משותף, פאנג טכנולוגיות מקבוצת hms
נתן מנהל בשיתוף את פאנג טכנולוגיות מקבוצת hms, חברת בוטיק לייעוץ IT אסטרטגי. החברה הוקמה ב-2022 על ידי שלושה שותפים: ז'יז'י אשכנזי, נתן פרידחי ומיכאל הלפרין.
נתן בעל ניסיון עשיר בניהול יחידה עסקית-טכנולוגית בהיקף תקציבי ענק. הוא בעל ניסיון רב בהגדרת דרישות ובניהול פרויקטים גדולים ומורכבים, בארץ ובעולם, במגוון מגזרים ובמנטורינג של מנהלים.
נתן פרידחי
מנכ"ל משותף, פאנג טכנולוגיות מקבוצת hms

ערכי הליבה

מה שמנחה את דרכנו

חתירה למצוינות

נבצע את עבודתנו במיומנות מקצועית, בהתאם לצרכי הלקוח ולשביעות רצונו – תוך עמידה בזמנים, בתקציב וביעדי הקבוצה.

מוכוונות לקוח

נבנה עם לקוחותינו מערכות יחסים ארוכות טווח המבוססות על אמון הדדי ומתן ערך מוסף עסקי מתמשך.

סינרגיה

נפעל בשיתוף פעולה, בכבוד הדדי ובאופן חברי. נהיה נכונים לעזור ולסייע בידע ובמידע תוך הקפדה על דרישות הסודיות.

אחריות ויושרה אישית

נפעל באופן אתי, נבין את האתגר, נגרום לדברים לקרות, נעמוד בעקביות במילתנו, וניקח אחריות על פעולותינו.

מעורבות חברתית

קבוצת hms תפעל לחיזוקה של החברה הישראלית באמצעות יוזמות חברתיות, פעילות התנדבותית ותרומה לקהילה.

לקוחות ושותפים

לקוחות שהצליחו איתנו

שותפים ופתרונות מובילים

מוצרים

המוצרים שלנו

תרומה לקהילה

קבוצת hms חרטה על דגלה ערכים של כבוד, הערכה והשפעה מעוררת השראה ופועלת ללא לאות הן ברמת הארגון והן ברמת הפרט במטרה לתרום משמעותית לקהילה ולחזק את החברה הישראלית.

"אמץ לוחם"

פרויקט "אמץ לוחם" מהווה חיבור ייחודי בין יחידות לוחמות לחברות עסקיות ותורמים מהארץ והעולם. זהו פרויקט למעורבות חברתית במסגרתו מאמצות חברות עסקיות במשק הישראלי ותורמים פרטיים מהארץ והעולם, יחידות לוחמות שנמצאות בפעילות מבצעית שוטפת בגבולות המדינה.

קבוצת hms רואה זכות גדולה בהזדמנות אשר נתנה לה לתרום תרומה משמעותית לרווחת הלוחמים, לשיפור תנאי השירות הפיזיים והרגשיים, תוך תרומה לצה"ל ולמדינה. אנו מאמינים כי שיתוף הפעולה הערכי הזה תורם רבות ומסייע לכל הגורמים:

״גשר אל הנוער״

"גשר אל הנוער" הינה עמותה ללא מטרות רווח אשר הוקמה בשנת 2002 על ידי ורדה ודב הלפרן, יו"ר ומייסד קבוצת hms.

העמותה שמה לה למטרה להעניק שוויון הזדמנויות לנוער בסיכון, פועלת לצמצום היקף נשירתם ממערכת החינוך ומקדמת בני נוער ממעמד סוציו אקונומי נמוך, המגלים מוטיבציה ונחישות להצלחה בחיים.  

"גשר אל הנוער" שואפת לספק לבני הנוער כישורי חיים חיוניים, תוך פעילות במודל הוליסטי, המאופיין בראייה רחבה על כל היבטי החיים ותמיכה במכלול הצרכים:

אתיקה

העקרונות המעצבים אותנו

ב-hms אנו גאים במחויבות שלנו לנהוג באופן מקצועי ובסטנדרטים הגבוהים ביותר בעת פעילותנו השוטפת. האמון אשר ניתן לנו על ידי לקוחותינו, ספקינו ועובדינו הוא מהנכסים הגדולים ביותר שלנו. הצלחתנו תלויה רבות בהמשך שמירה על המוניטין הטוב של החברה בתחומי פעילותה. אנו פועלים ומחויבים לשמור על הסטנדרטים האתיים הגבוהים ביותר לא רק בגלל מחויבותנו לחוק אלא מפני שאנו מאמינים שזה הדבר הנכון לעשותו כחברה עסקית וכחלק מעמוד השדרה של המשק והכלכלה הישראלית.  התנהלות באופן הוגן וישר הינה חיונית בעת פעילות מול לקוחותינו, עמיתנו וספקינו.

מיכאל הלפרין, מנכ״ל, hms

אנו רואים עצמנו מחויבים למדיניות ניהול עסקים בהתאם להוראות הדין ובסטנדרט גבוה של התנהגות עסקית. אנו מצפים מכל עובד ונושא משרה בחברה לפעול וליישם את העקרונות הבסיסיים הללו:

צור קשר

בואו ניפגש

נשמח לדון כיצד נוכל לעזור עם האתגרים שלכם

אשמח לדבר על